Gelecek Burada!

Eventbrite
Planner
Sun, Feb 24 - 09:00

34

Cambridge, Middlesex County

Art and Culture

Description

We are looking forward to our event "The Future is Here!” held at MIT on Sunday, February 24, 2019 at 8 AM-6PM.

This beautiful event will be composed of 5 sessions with well renowned guests known all over the world for their innovations, initiatives and perspectives in their respective fields.

The Future of Artificial Intelligence
The Future of Media and Art
The Future of Entrepreneurship
The Future of Education
The Future of Science

Enver Yucel, Gokhan Hotamışligil, Ferit Sahenk, Cuneyt Ozdemir, Selcuk Sirin, Hakan Bas, Ece Ciftci, Mehmet Turgut, Omer Ahunbay, Bensu Soral Chief Çetin Meriçli, Erdoğan Çeşmeli, Contemporary Şirin, Canan Dağdeviren, Tekin Meriçli, Selim Ünlü, Taskin Padir, we would like to share with you the happiness of being able to bring together many names for this event! You can follow the detailed program of our all-day event, the sessions, times and all details of our guests from NETSA social media accounts. Participation in our event will be through free ticket purchase. There is 1 (one) ticket per person.
---------------------------------------
24 Şubat 2019, Pazar günü 8AM-6PM saatleri arasında MIT’de gerçekleştireceğimiz “Gelecek Burada!” isimli etkinliğimize hepinizi bekliyoruz!
Alanında gerçekleştirdiği yenilikler, girişimler ve farklı bakış açılarıyla isimlerini tüm Dünya’ya duyurmuş olan konukların bir araya gelerek bizleri aydınlatacağı bu güzel etkinliğimiz toplamda 5 oturumdan oluşacaktır:

Yapay Zekanın Geleceği
Medya ve Sanatın Geleceği
Girişimciliğin Geleceği
Eğitimin Geleceği
Bilimin Geleceği

Bu oturumlarda konuşmacı olarak bizleri onurlandıracak olan Enver Yücel, Gökhan Hotamışlıgil, Ferit Şahenk, Cüneyt Özdemir, Selçuk Şirin, Hakan Baş, Ece Çiftçi, Mehmet Turgut, Ömer Ahunbay, Bensu Soral Baş Çetin Meriçli, Erdoğan Çeşmeli, Çağdaş Şirin, Canan Dağdeviren, Tekin Meriçli, Selim Ünlü, Taşkın Padir gibi bir çok ismi bu güzel etkinlik için bir araya getirebiliyor olmanın verdiği mutluluğu sizlerle paylaşmak istedik! Tüm gün sürecek olan etkinliğimizin detaylı programı, konuklarımızın katılacağı oturumlar, saatler ve bütün ayrıntıları NETSA sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Etkinliğimize katılım yapılacak olan ücretsiz bilet alımı ile sağlanacaktır. Kişi başı 1(bir) bilet alma hakkı bulunmaktadır. 

- NETSA Sosyal Medya -
Facebook: New England Turkish Student Association
Instagram: @newenglandtsa
Twitter: @NewEnglandTSA
Websitesi: www.newenglandtsa.org

Events in city_name

Confirm

Find thousands of events and organize yours. Meet people with the same hobbies as you.

Get the app!